Víta Vás Outmen Skalica

Aktuality

Tréningy so zameraním na techniku

18.2.2019

Piatkové tréningy patria hlavne nahadzovačom. Na nich pracujeme na vylepšení techniky a presnosti. Počas týchto tréningov dohliadame u hráčov na správne prevedenie techniky, presnosti, začiatku a dokončenia pohybu.     

Tréning so šampiónom v gréckom boxe Eftimís Sionis

21.12.2018

Dnešným tréningom v telocvični sme zakončili druhú fázu offseason.  Prvou fázou boli tréningy vonku, ktoré sa skladali z behu a bicyklovania.
Druhou fázou boli tréningy v telocvični, ktoré sa skladali s kompenzačných a silových cvičení.
Perličkou v druhej fáze bola pre našich hráčov návšteva fyzioterapeuta, ktorý hráčov prezrel a každému poradil kompenzačné cviky na základe zistenej disbalancie postúry. Na záver si každý hráč ešte užil polhodinovú masáž o ktorú sa postarali študenti Zdravotnej školy v Skalici. Záver tréningu patril motivačným a pochvalným slovám trénera a decká sa navzájom pohostili prinesením upečených vianočných dobrôt. Ešte musím spomenúť, že dnešný tréning sme deťom spestrili boxerskymi prvkami a drilmi o ktoré sa postaral šampión v gréckom boxe Eftimís Sionis. Dík kámo, decká boli nadšené.
Po prázdninách začíname tretiu fázu a to 7.1. o 17.30. Krásne Vianoce praje Baseballový klub Outmen Skalica.       

Lekárska prehliadka

21.11.2018

Čo je nové v našom klube?Vonkajšie bežecké a cyklo tréningy nám skončili a prechádzame do haly.Kompenzácia, rozvoj motoriky, balančné cviky, výbušnosť, rýchlosť, to všetko čaká naše decká. Základom je mať zdravé telo a motiváciu.Aby sme sa o tom presvedčili, tak sme navštívili Relax centrum strednej zdravotnej školy v Skalici, kde každý náš hráč absolvuje prehliadku u fyzioterapeuta. Získa množstvo informácií o svojom telea ešte aj polhodinovú masáž od študentov školy. Môžem len odporučiť a vychváliť prístup p. Krutého a taktiež odborné cviky a masérske danosti, ktorých sa nám dostalo.

Jesenná príprava

16.11.2018

Baseballová príprava ma aj svoju jesennú časť.Raz v týždni beh, raz v týždni bicykel.Dnes to decká dali na pánov.20 km priemerne 15 km rýchlosťou od Skalice cez Baťák, Perúnsku lúku, Lipu, Hodonín, Katov, rybníky.čas 1 hodina.